Главная » Статьи » Открытые письма

В категории статей: 3
Показано статей: 1-3

2016-03-25

12 лютого 2016 р. колектив Інституту археології  НАНУ провів пікетування Адміністрації Президента та Президії НАН України. Гасло заходу «Keep calm and save archaeology» – «Зберегти археологію». Мета акції висловлення протесту проти так званого «реформування – оптимізації», яке несе загрозу як археології, так і науці України в цілому. Під час акції були передані листи до Президента України П. О. Порошенка та Президії НАН України, Секції суспільних і гуманітарних наук НАН України, Відділення історії, філософії та права України.


2016-03-24

12 лютого 2016 р. колектив Інституту археології  НАНУ провів пікетування Адміністрації Президента та Президії НАН України. Гасло-заходу «Keep calm and save archaeology» – «Зберегти археологію».

Мета акції висловлення протесту проти так званого «реформування – оптимізації», яке несе загрозу як археології, так і науці України в цілому. Під час акції були передані листи до Президента України П. О. Порошенка та Президії НАН України, Секції суспільних і гуманітарних наук НАН України, Відділення історії, філософії та права України.


2015-04-21
Відкритий лист до Генерального прокурора України з приводу загрози життю та бездіяльності правоохоронних органів і органів судової влади.